Mūsu koncepcija

Starptautiska ēdienkarte, mini ēdieni, izvēles brīvība, savdabīgs dizains un apkalpošanas filozofija kopā veido jaunu sabiedriskās ēdināšanas kultūru.

Unikāla atmosfēra

International SV mēs piedāvājam Jums emocijas, ko rada ideju, mērķu, priekšstatu, novitāšu apvienojums un unikāla attieksme pret katru mūsu viesi, neatkarīgi no tā, vai esat atnācis tikai izdzert tasi kafijas vai ieturēt sātīgu maltīti. Mēs esam neatkarīgi no jebkādiem vietējiem politiskajiem vai nacionālajiem principiem. Mums ir pašiem sava politika, pēc kuras visi klienti un visas nacionalitātes ir vienādi un ko mēs aktīvi cenšamies pierādīt ar savu koncepciju, ēdienkartes un apkalpošanas stilu.

Uzmanība attiecībā uz detaļām

Mūsu koncepcija ļauj mums maksimāli koncentrēt uzmanību uz katru mūsu iestādījuma elementu. Katra mini ēdiena pagatavošanai nepieciešama rūpīga mūsu šefpavāra attieksme, ievērojot dažādu valstu virtuvju tradīcijas, bet izmantojot mūsdienīgu pieeju. Uzmanība attiecībā uz detaļām – tāda ir mūsu apkalpošana.

Pieejama greznība

Mēs cenšamies mainīt ierastos restorānu industrijas stereotipus. Mūsu apmeklētāji ir cienīgi baudīt greznus ēdienus un luksusa apkalpošanu par saprātīgām cenām.